REKLAMA

Krupówki
Fot. Tygodnik Podhalański

Niekiedy turyści odwiedzający popularne miejsca dopuszczają się mocno zadziwiających zachowań. Czasami również swoim zachowaniem zagrażają innym. Przykładem jest podróżnik z Bliskiego Wschodu, który wjechał na Krupówki samochodem, stwarzając tym samym spore niebezpieczeństwo.

REKLAMA

Krupówki od wielu lat są popularną destynacją dla wielu turystów, ale nie tylko w okresie zimowym. Również latem, ale także jesienią tą najsłynniejszą ulicę w Zakopanem odwiedzają tysiące przyjezdnych, którzy chętnie łakną miejscowego, niewątpliwie zachwycającego klimatu.

Tym razem głośno zrobiło się o niespecjalnie przemyślanym zachowaniu pewnego turysty pochodzącego z Bliskiego Wschodu. Do sieci trafiło nagranie, jak udał się na Krupówki, ale nie na własnych nogach, a samochodem osobowym.

REKLAMA

Spacerowicze musieli wymijać nierozsądnego kierowcę, który najwyraźniej totalnie się nie przejmował, że porusza się nie po jezdni, a po popularnym pieszym deptaku. Wideo z tą sytuacją zostało udostępnione w Internecie przez „Tygodnik Podhalański”.

REKLAMA

Po godz. 18 turysta z krajów arabskich kierujący tym audi jeździł sobie po Krupówkach

Opublikowany przez Tygodnik Podhalański Piątek, 13 października 2023

W ostatnim czasie zainteresowanie Podhalem ze strony turystów pochodzących z Bliskiego Wschodu bardzo mocno wzrosła. W tym roku w Zakopanem pojawiła się rekordowa liczba odwiedzających z takich krajów, jak Katar, Arabia Saudyjska czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA