Giertych mocno ocenił Krystynę Pawłowicz. „Cofa się w rozwoju”

Giertych musi przeprosić Jakiego za swój wpis na Twitterze.
Roman Giertych | fot. Twitter

Roman Giertych w dosadnych słowach wypowiedział się na temat Krystyny Pawłowicz, porównując ją do 5-letniego dziecka. Na dodatek stwierdził, że sędzia Trybunału Konstytucyjnego „cofa się w rozwoju”.

REKLAMA

Zarówno Giertych, jak i Pawłowicz słyną z dosadnych komentarzy zamieszczanych w mediach społecznościowych. Tym razem parlamentarzysta napisał, że sędzia TK „cofa się w intelektualnym rozwoju”, nawiązując do publikowanych przez nią wpisów.

– Moja córeczka zrobiła mi kiedyś takiego Tweeta, jak miała 5 lat. Pewnie pani Krystyna Pawłowicz cofa się w intelektualnym rozwoju. To tłumaczyłoby wiele. Jeżeli moja teoria się potwierdzi, to za moment będzie publikować wyłącznie takie memy – napisał Giertych.

REKLAMA

Giertych bez skrupułów ocenił Krystynę Pawłowicz

Giertych nawiązał do jednego z tajemniczych wpisów Pawłowicz, która „szyfruje” wiele wiadomości. Tym razem zacytował tweeta, w którym sędzia TK użyła jedynie emotikonów. Nie wiadomo, co dokładnie chciała przez to wyrazić.

Komentujący śmieją się pod wpisem, że „Krystyna Pawłowicz wysyła łańcuszki internetowe” i „nie potrafi stosować emotikonek, stąd jej wpisy”. Niektórzy internauci próbują też „rozszyfrować” wiadomości byłej posłanki PiS i profesor Uniwersytetu Warszawskiego.

REKLAMA

Podziel się: