YouTube | STOP CHAM

Na jednej z łódzkich ulic doszło do groźnego wypadku drogowego. Kobieta, która czym prędzej chciała dobiec do tramwaju wpadła pod samochód, przechodząc przez trzypasmową jezdnię w niewyznaczonym do tego miejscu.

Mieszkanka Łodzi wykazała się zdecydowanie zbyt przesadzoną brawurą. Śpiesząc się na odjeżdżający tramwaj postanowiła nie zwracać uwagi na swoje bezpieczeństwo i pomimo sporego ruchu podjęła próbę przebiegnięcia przez trzypasmową jezdnię.

Zdarzenie miało miejsce 3 lutego około godziny 10:00. Jeden z kierowców uwiecznił całą sytuację na kamerce samochodowej. Piesza w pewnym momencie wtargnęła na jezdnię w niedozwolonym miejscu i po chwili padła pod samochód.

Autor nagrania przekazał je profilowi „STOP CHAM”, który umieścił je na YouTube. Internauci nie mogli uwierzyć w nieodpowiedzialną postawę pieszej, która zignorowała jakiekolwiek zasady bezpieczeństwa.

Kobieta odbiła się od bocznej maski nadjeżdżającego pojazdu i upadła na jezdnię. Nie przekazano, czy doznała jakichkolwiek poważniejszych obrażeń. Dodatkowo za takie zachowanie mogła zostać ukarana mandatem.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę