Meksykański kardynał Juan Sandoval Iñiguez w wideo opublikowanym na Facebooku stwierdził, że pandemia koronawirusa została wywołana przez grupę ludzi, którzy chcą zmienić porządek świata. Zdaniem emerytowanego hierarchy szczepionka przeciwko COVID-19 posiada znak szatana.

Kardynał w 10-minutowym nagraniu przestrzegł, że pandemia koronawirusa nie skończy się szybko, ponieważ leży to w interesie osób, w tym Billa Gatesa, które kontrolują wirusa i za jego pomocą chcą przejąć władzę nad światem.

– Pandemie są skutecznym sposobem zbliżania się do nowego porządku świata, ponieważ osłabiają narody – mówił duchowny. – Innymi słowy, jeden światowy rząd, z jedną armią, jedną walutą, jedną gospodarką, a także jedną religią, która z pewnością nie będzie chrześcijańska – dodał.

Hierarcha Kościoła katolickiego odniósł się również do restrykcji spowodowanych koronawirusem. Przestrzegł też przed przyjmowaniem szczepionki. Jest ona bowiem znakiem biblijnej Bestii i zawiera specjalny czip umożliwiający przejęcie kontroli nad zaszczepionym człowiekiem.

– Zamknięcie w domu jest w Księdze Izajasza, rozdział 20. Chip, który zamierzają umieścić w szczepionce, aby utrzymać cię pod kontrolą, jest znakiem Bestii, o którym mówi Apokalipsa, rozdział 13 – podkreślił kardynał Iñiguez.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę