REKLAMA

Groźny wypadek w Ostrowie Wielkopolskim. Ranna kobieta
fot. YouTube | Ostrovia TV

Auto osobowe nagle skręciło, po czym doszło do potężnego zderzenia. Do sieci trafiło nagranie, przedstawiające koszmarny wypadek na jednej z ulic Ostrowa Wielkopolskiego. W groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym ciężko ranna została jedna osoba. Cały przebieg incydentu zarejestrowała kamera samochodowa jednego z uczestników wypadku.

REKLAMA

Jak podaje „Głos Wielkopolski” – do zdarzenia doszło w piątek 30 grudnia, ok. godz. 8:30 na ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim (woj. wielkopolskie). Na nieruchliwej drodze doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jak relacjonuje lokalna gazeta – sprawcą był 50-letni mężczyzna, który próbował skręcić swoim autem marki Peugeot na parking Prokuratury Okręgowej i Zespołu Szkół Technicznych.

Mężczyzna nie zauważył, że na lewym pasie z przeciwka nadjeżdża samochód. W momencie, kiedy 50-latek rozpoczął manewr skrętu, nadjeżdżające z przeciwka auto miało zielone światło. Skończyło się zajechaniem drogi przez Peugeota, a następnie mocnym uderzeniem. 50-latek został ukarany przez policję.

REKLAMA

Groźny wypadek w Ostrowie Wielkopolskim. Ranna kobieta trafiła do szpitala

„Kierujący Peugeotem został ukarany wysokim mandatem 1500 zł i 12 punktów karnych” – poinformowała w rozmowie z „Faktem” mł. asp. Małgorzata Michaś z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Niestety nie obyło się bez ofiar. Nadjeżdżające z przeciwka auto, które wbiło się w Peugeota wymuszającego pierwszeństwo, uderzyło w okolicę przednich drzwi pasażera. Siedziała tam kobieta, będąca pasażerką 50-letniego kierowcy. Poziom obrażeń wymagał przetransportowania rannej do lokalnego szpitala.

REKLAMA

Zdarzenie zostało zarejestrowane kamerką samochodową, zamontowaną w pojeździe poszkodowanego.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA