Łódź. Pod wieżowcem na Widzewie znaleziono zwłoki 15-latki

Ciało 15-latki odnaleziono pod wieżowcem na łódzkim Widzewie
fot. Twitter | @Policja_KSP

Pod wieżowcem na łódzkim Widzewie znaleziono zwłoki 15-letniej dziewczyny. Ciało zostało ujawnione we wtorek, 16 maja, w godzinach porannych. Według portalu „dzienniklodzki.pl” nastolatka miała targnąć się na własne życie, skacząc z 10. piętra, jednak śledczy nie potwierdzają tej wersji wydarzeń. Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia, ciało oraz telefon zmarłej. W następnej kolejności śledczy przesłuchają znajomych i rodzinę nastolatki.

REKLAMA

Zwłoki 15-letniej dziewczyny ujawniono we wtorek rano. Ciało nastolatki zostało odnalezione pod wieżowcem na łódzkim Widzewie. Na ten moment nie wiadomo, co spowodowało śmierć dziewczyny.

Koszmarne odkrycie na łódzkim Widzewie! Pod wieżowcem znaleziono ciało 15-letniej dziewczyny

Pracownicy Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew są w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia. Żadnych dodatkowych informacji ws. zdarzenia nie przekazała mediom również policja, która potwierdziła jedynie, że do zdarzenia doszło.

REKLAMA

Lokalny portal „dzienniklodzki.pl” podał, że 15-latka miała rzekomo popełnić samobójstwo, skacząc z 10. piętra budynku. Jak z kolei podaje „Super Express”, policja nie potwierdza, że tak było.

„Dzienniklodzki.pl” przekazał również, że Prokuratura Rejonowa Łódź-Widzew zabezpieczyła rzeczy 15-latki, w tym jej telefon. Planowane jest przesłuchanie osób bliskich zmarłej nastolatce – znajomych i rodziny.

O przerażającym zdarzeniu została już powiadomiona szkoła, do której uczęszczała 15-latka.

REKLAMA