Niedźwiedzie
YouTube | ABC7

Pewna rodzina z Kalifornii była w dużym szoku, gdy zobaczyła, że w kuchni jej domu znajduje się niedźwiedzia matka z dzieckiem. Całe zdarzenie zostało nagrane, a domownikom na szczęście nic się nie stało.

Rodzina niedźwiedzi ruszyła w Kalifornii na poszukiwanie jedzenia. Matka chciała nakarmić swoje dziecko i dziwnym trafem dostała się do miasta Monrovia, a dokładniej do domu rodziny Taylor.

W ciągu dnia Alice Taylor usłyszała niepokojące dźwięki z kuchni. Amerykanka zeszła na dół i zobaczyła niedźwiedzią mamę ze swoim potomkiem. Czym prędzej chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać niespodziewanych gości.

Co istotne, niedźwiedzie nie chciały zniszczyć domu, a jedynie szukały jedzenia. Z udostępnionego w sieci nagrania wynika, że niedźwiedzia mama jadła ze stołu pączki, a jej potomek biegał po innych pomieszczeniach.

Zwierzęta na szczęście nie były agresywne i nikomu nic się nie stało. Dopiero później okazało się, że niedźwiedzie weszły do domu przez otwarte okno, którym również wyszły na zewnątrz. Nagranie było hitem w sieci i telewizji.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę