Złodziejka
Fot. Policja Olsztyn

Olsztyńscy policjanci opublikowali wizerunek kobiety, która jest podejrzewana o kradzież trzech sukienek ze sklepu w jednej z galerii handlowych. Straty oszacowano na około 500 złotych, a mundurowi poprosili o pomoc w zidentyfikowaniu złodziejki.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą sprawę, która wydarzyła się 25 października ubiegłego roku na terenie jednej z olsztyńskich galerii handlowych.

Wstępnie ustalono, że kobieta przekroczyła linię kas bez płacenia za zakupy. Zabrała ze sobą trzy sukienki o wartości ponad 500 złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać kobietę.

W toku śledztwa mundurowi postanowili poprosić o pomoc wszystkich, którzy mogą znać sprawczynię kradzieży, aby skontaktowali się z policją. Poproszono także o udzielanie wszelkich informacji na jej temat.

– Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych kobiety widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 36 24, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected]. Policja zapewnia anonimowość – apeluje policja.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!