REKLAMA

Shani Louk. Pojawiło się nowe nagranie z zamordowaną przez Hamas Niemką
fot. X / @Claudio77055993 / @CricketHevan

Roztańczony festiwal pod gołym niebem zakończył się morderczym finałem. Wydarzenie Supernova odbywało się na pustyni Negew w Izraelu – zaledwie kilka kilometrów od granicy Strefy Gazy. Miejsce imprezy było jednym z pierwszych, które zaatakowali terroryści z palestyńskiego Hamasu. Setki uczestników festiwalu rzuciło się do ucieczki na piechotę, ale nie wszystkim udało się uniknąć spotkania z bojownikami. Jedną z ofiar była Shani Louk – Niemka, która przyleciała do Izraela tylko po to, aby wziąć udział w imprezie. Terroryści z Hamasu w brutalny sposób zamordowali kobietę, a następnie zbezcześcili jej zwłoki.

REKLAMA

To było jedno z pierwszych nagrań, które trafiło do sieci w związku z atakiem palestyńskiego Hamasu na południu Izraela. Na drastycznym wideo widać było nagie zwłoki młodej kobiety, które palestyńscy bojownicy wozili po ulicy pick-upem. Ciało było paradnie bezczeszczone – jeden z bojowników dosłownie na nim siedział, krzycząc „Allahu Akbar”. W pewnym momencie do auta podbiega inny mężczyzna i spluwa na zwłoki kobiety.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać zamordowaną przez Hamas Shani Louk. Niemka była jedną z pierwszych ofiar ataku Hamasu na Izrael

Po kilkunastu godzinach jedna z pierwszych ofiar terrorystów została zidentyfikowana, jako Shani Louk. Po tatuażach na ciele rozpoznała ją matka, której kuzynka Shani pokazała wcześniej opisane nagranie. Nie była Izraelitką – przyjechała do Izraela, aby wziąć udział w festiwalu Supernova. Wydarzenie zostało zorganizowane na pustyni Negew – podaje „Fakt”. Zebrani na imprezie ludzie bawili się zaledwie kilka kilometrów od Strefy Gazy, gdzie niepodzielnie rządzi palestyński Hamas. To stamtąd przypuszczono atak na sąsiadujące ze strefą kibuce (osady). Terroryści pojawili się w pobliżu na lekkich motocyklach oraz zaatakowali z powietrza – na paralotniach.

REKLAMA

Do sieci trafiło kolejne nagranie, na którym widać Shani. Było to jeszcze zanim doszło do ataku Hamasu. Widać na nim młodą Niemkę, tańczącą w rytm muzyki. Zaledwie kilka godzin później Shani została porwana a następnie brutalnie zamordowana. Niektóre doniesienia wskazują, że kobiecie połamano kości. Inne, że przed śmiercią została zgwałcona.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA