Traktor
YouTube | STOP CHAM

Pewien polski rolnik wykonał do prawdy przedziwny manewr swoim ciągnikiem. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kierowcę jadącego z tyłu samochodu osobowego, natomiast nagranie następnie trafiło do sieci.

Nagranie zostało wykonane na drodze w jednej z polskich wsi. Autor materiału następnie przekazał go na rzecz kanału STOP CHAM na YouTube. Wideo z pewnością może stanowić przestrogę dla innych kierujących.

Kierowca samochodu osobowego zarejestrował kierowcę ciągnika z przyczepą, który w powolnym tempie poruszał się przed nim. Mało co zwiastowało, że dosłownie kilkanaście sekund później dojdzie do przedziwnego zdarzenia.

W pewnym momencie kierujący traktorem wykonał nerwowy manewr skrętu w prawo, a następnie w lewo. Koła zestawu poderwały go, po czym maszyna przewróciła się i zablokowała pas drogi.

Wideo przedstawiające niezwykłą sytuację zostało opublikowane w sieci. W drugiej części nagrania widać autora, który niezwłocznie wybiegł ze swojego samochodu i udał się w jak najszybszym tempie w kierunku rolnika. W opisie filmu można przeczytać wiadomość, z której wynika, że sprawcy wypadku na szczęście nic się nie stało.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę