Rekin
TikTok | Ogeelashs

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na wodach oceanu na Florydzie. Pewien mężczyzna wrzucił do sieci wideo, na którym widać, jak rekin odgryzł mu palec od dłoni. Na nagraniu dokładnie widać moment ataku niebezpiecznego zwierzęcia.

Ataki rekinów w ostatnich miesiącach były zmorą turystów na całym świecie. Do incydentów z ich udziałem dochodziło między innymi w Egipcie, Barcelonie czy u wybrzeży Stanów Zjednoczonych. Teraz do sieci trafiło nagranie z kolejnego takiego przypadku.

Niedaleko Miami pewien rybak z Florydy spotkał się oko w oko z małym rekinem. Podpłynął on do łodzi Amerykanina, który chciał wyjąć z jego pyska haczyk od wędki. Niestety chwila nieuwaga okazała się drastyczna w skutkach.

W pewnym momencie rekin złapał za dłonie mężczyzny i kilka razy się obrócił. Siła drapieżnika była na tyle duża, że rybak stracił palec. Na nagraniu widać, że na pysku rekina zaczęła się pojawiać krew.

Poszkodowany niezwłocznie zaczął krzyczeć, a sytuacja przeraziła również osoby na łodzi, w tym małego chłopca. – K**wa! Straciłem mój mały palec! K**wa! – krzyczał Brett Reeder. W szpitalu przeprowadzono operację przyszycia palca.

@ogeelashs

#shark #pinky #backupaccount 😮😂

♬ original sound – Ogeelashs


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!