utostrada
Fot. Twitter

Do niezwykle niecodziennego zdarzenia doszło na jednym z najbardziej ruchliwych odcinków dróg w Kalifornii. Na moście San Francisco-Oakland Bay Bridge naga kobieta wysiadła z pojazdu, po czym zaczęła strzelać z broni palnej.

Jeden z kierowców będących świadkiem zdarzenia zgłosił sprawę do odpowiednich organów. Przekazał, że naga kobieta zaczęła wymachiwać do kierujących pistoletem na trasie, która przecina zatokę San Francisco.

Kobieta zatrzymała się na środku pasa, wyszła z samochodu i zaczęła krzyczeć. Później, jak gdyby nigdy nic, wróciła do auta i pojechała dalej. Ponownie zatrzymała się na bramce opłat za przejazd i ponownie wysiadła z pojazdu, tym razem naga i z bronią – donosi „New York Post”.

Po chwili zaczęła strzelać w losowe samochody. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak kobieta co chwilę strzelała w powietrze lub celowała w pojazdy. Funkcjonariusze szybko ją zatrzymali.

– Ze względu na powagę zdarzenia zarzuty karne zostaną wniesione przeciwko kobiecie. Na razie jest w szpitalu, gdzie dostaje odpowiednią pomoc. Kiedy zostanie wypuszczona, zostanie przeniesiona do aresztu i osądzona. Cieszę się, że nikt nie ucierpiał. To jest tak nietypowa sprawa, że nawet nie mam do czego jej porównać – powiedział oficer Andrew Barclay.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę