Lotnisko
Fot. Mike Sington Twitter

Do szokującego zdarzenia doszło na lotnisku w Miami. Kamera monitoringu uchwyciła dwóch pracowników obsługi naziemnej, którzy dopuszczali się kradzieży pieniędzy z bagaży podróżnych. Mężczyźni zostali już w tej sprawie zatrzymani.

Szokujące zdarzenie, które szybko obiegło amerykańskie media wydarzyło się na lotnisku w Miami. Labarrius Williams i Josue Gonzalez, członkowie obsługi naziemnej portu zostali przyłapani na kradzieży 600 dolarów z portfela jednego z pasażerów.

Mężczyźni, którzy ostatecznie zostali zatrzymani, mieli sporego pecha, bowiem ich poczynania zostały zarejestrowane przez kamerę. Nagranie trafiło następnie do prokuratora stanowego hrabstwa Miami-Dade.

Na materiale widać, jak początkowo jeden z pracowników obsługi naziemnej kręcił się wokół walizki, po czym otworzył w niej zamek błyskawiczny. Drugi w tym czasie podszedł do bagażu i szybkim ruchem schował coś do kieszeni.

Mężczyznom postawiono zarzut kradzieży. W przypadku Gonzaleza, który okazał skruchę, zastosowano okoliczności łagodzące. Jeśli ukończy wskazany przez prokuratora program naprawczy, uniknie procesu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę