Ten 1 trik sprawi
YouTube screen | Lieblingsblumen | Pixabay

Ten 1 trik sprawi, ze twoje kwiaty będą kwitły w nieskończoność. Po zastosowaniu, rośliny odwdzięczą ci się pięknym wyglądem. 

Poznaj rewelacyjny patent, który pomoże twoim kwiatom kwitnąć w nieskończoność. Będą prawidłowo rosły, rozwijały swój system korzeniowy, a także obficie zakwitną. Polega on na wykorzystaniu…jednego papierosa! Sprawdź jak przygotować tę mieszankę.

Ten 1 trik sprawi, ze twoje kwiaty będą kwitły jak szalone

Mieszankę, którą należy przygotować pomaga pozbyć się szkodników z roślin, m. in. mszyc. Zapobiegnie także wielu chorobom i sprawi, że kwiaty będą kwitły jak szalone. W szczególności zadziała on na kwiaty takie jak pelargonie, storczyki. Trik jest dosyć kontrowersyjny ze względu na użycie papierosa, ale nie służy do do podlewania, a jedynie spryskania kwiatów.

Do przygotowania mieszanki potrzebujesz jednego papierosa i jeden litr wrzącej wody. Zawartość papierosa oprócz filtra wrzuć do szklanego pojemnika i zalej wrzącą wodą, następnie przykryj folią i pozostaw najlepiej na całą noc. Na drugi dzień odcedź mieszankę i wlej do spryskiwacza i spryskaj tym rośliny – te doniczkowe i ogrodowe. Tytoń jest naturalnym i skutecznym środkiem, który działa odstraszająco na owady i dzięki temu twoje rośliny będą kwitły zdrowo w nieskończoność.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę