Nie żyje policjantka z Kudowy-Zdrój. 23-latka zginęła w zderzeniu czołowym z ciężarówką
fot. Pixabay

Policja żegna swoją tragicznie zmarłą koleżankę po fachu. 23-letnia policjantka zginęła w koszmarnym wypadku na Drodze Krajowej nr 8 pomiędzy Lewinem Kłodzkim a Kudową-Zdrój w woj. dolnośląskim. Na trasie doszło incydentu, w którym samochód osobowy czołowo zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówką. Osobówką kierowała wówczas 23-letnia policjantka. Kobieta zginęła na miejscu.

Do zdarzenia doszło w czwartek 5 stycznia na odcinku Drogi Krajowej nr 8, na wysokości Jeleniowa. W wypadku zginęła 23-letnia kobieta – funkcjonariuszka kłodzkiej policji Natalia Iskra.

„23-letnia kobieta kierująca osobowym fiatem stilo na łuku drogi, z nieustalonej jak na razie przyczyny, zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Renault. Ofiara była funkcjonariuszką Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, wracała ze służby w Kudowie Zdroju” – przekazała w rozmowie z „Faktem” Wioletta Martuszewska, rzeczniczka KPP w Kłodzku.

Potężne uderzenie niemal całkowicie zmiażdżyło auto osobowe. 23-latka została zakleszczona we wnętrzu pojazdu. Na miejscu pojawili się strażacy, który musieli wycinać elementy auta, aby wyciągnąć kobietę ze środka. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane – wyjaśniają je policyjni śledczy pod nadzorem prokuratury.

23-letnia policjantka zginęła w tragicznym wypadku na DK8. Jej auto osobowe zderzyło się czołowo z TIR-em

W policyjnym komunikacie funkcjonariusze pożegnali swoją koleżankę, składając kondolencje rodzinie oraz wspominając służbę z Natalią. W szeregi policji z Kudowy-Zdrój wstąpiła niecały rok temu – 11 stycznia  2022 roku.

„Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dzisiaj rano w wypadku drogowym zginęła nasza Koleżanka z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju, która po służbie wracała do domu. Miała 23 lata. Odchodząc tak wcześnie, pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Policji składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk” – przekazała policja w komunikacie prasowym.

„Swoje obowiązki wykonywała z dużą rzetelnością i zaangażowaniem. Była bardzo otwarta na potrzeby ludzi. W swoim zbyt wcześnie zakończonym życiu dała się poznać jako odpowiedzialna i sumienna policjantka. W naszych sercach Natalia na zawsze pozostanie ciepłą, uśmiechniętą, życzliwą i wspaniałą koleżanką. Natalia odeszła od nas pozostawiając rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a wszystkich, którzy z nią pracowali, w głębokim żalu” – napisano.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę