Tragedia pod Warszawą. Nie żyje 22-latek z raną ciętą szyi

Porwał 9-latkę w biały dzień. Szczecin
fot. Twitter | @Policja_KSP

Do tragicznego zdarzenia doszło w Legionowie pod Warszawą. 22-latek, któremu zadano ranę ciętą szyi, nie żyje. Policja szybko wszczęła dochodzenie w tej sprawie i zatrzymała już cztery osoby.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce w piątek późnym wieczorem w pobliżu ulicy Olszankowej na Osiedlu Młodych w Legionowie – informuje portal tvnwarszawa.pl. Funkcjonariusze przekazali szczegóły tragicznego w skutkach incydentu.

– W momencie dojazdu naszych zastępów, na miejscu zastaliśmy policjantów w trakcie reanimacji młodego człowieka z raną ciętą na szyi. Prowadziliśmy reanimację wspólnie z policjantami. Na miejsce dojechał także zespół ratownictwa medycznego – przekazał mł. bryg. Łukasz Szulborski ze straży pożarnej w Legionowie.

REKLAMA

Pomimo godzinnej reanimacji poszkodowanego, jego życia nie udało się uratować. Rzeczniczka legionowskiej policji Justyna Stopińska przekazała, że zgłoszenie dotyczyło „awantury na jednej z ulic w mieście”.

Portal nieoficjalnie ustalił, że ofiarą tragicznych wydarzeń był 22-latek. Mężczyzna najprawdopodobniej zginął od ciosu nożem kuchennym, który znaleziono obok kosza na śmieci.

Udostępnij: