Tragedia w Małopolsce. 94-latka nie żyje z winy wnuczki

fot. Twitter | @Policja_KSP

Do dramatycznego zdarzenia doszło w wmieście Biecz w województwie małopolskim. Zmarła 94-letnia kobieta, a jak się okazuje, sprawczynią mogła być jej wnuczka, która sama zgłosiła to służbom. 24-latka została zatrzymana.

REKLAMA

O sprawie jako pierwsze poinformowało RMF FM. W sobotni poranek kobieta, będąca wnuczką ofiary, zadzwoniła do Centrum Powiadamiania Ratunkowego i zgłosiła śmierć swojej babci. Po przybyciu na miejsce, policjanci potwierdzili zgon starszej kobiety.

Wnuczka doprowadziła do śmierci babci?

Ze wstępnych ustaleń przekazanych przez RMF FM wynika, że to właśnie wnuczka miała doprowadzić do śmierci seniorki. Ofiara od dłuższego czasu znajdowała się pod jej opieką. W efekcie 24-letnia kobieta została zatrzymana przez policję.

REKLAMA

Makabryczne zdarzenie miało także miejsce w ostatnich dniach w Sosnowcu, gdzie w jednym z mieszkań znaleziono ciała dwóch osób – 66-letniej kobiety i 67-letniego mężczyzny. Funkcjonariuszom udało się już zatrzymać podejrzanego.

– W niedzielę zatrzymaliśmy w związku z tą sprawą jednego mężczyznę. Do zatrzymania doszło poza terenem województwa śląskiego – powiedział Waldemar Łubniewski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu.

REKLAMA

Podziel się: