Zięć zamordował swoją teściową siekierą
fot. Twitter | @Policja_KSP

W miejscowości Moszczanica doszło w sobotę do przerażającego zabójstwa. Mężczyzna miał zamordować kobietę siekierą. Według nieoficjalnych informacji, ofiara i napastnik są ze sobą spokrewnieni. Jak podaje lokalny portal informacyjny „zlubaczowa.pl” – zięć zamordował swoją teściową.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Moszczanica – w pobliżu Biłgoraja w woj. podkarpackim. O sprawie informuje lokalny serwis „zlubaczowa.pl”. Dramat miał się rozegrać w sobotę, 17 czerwca, w godzinach porannych. Według nieoficjalnych informacji lokalnego portalu, mieszkanka Moszczanicy miała zostać zaatakowana siekierą przez swojego zięcia. Kobieta nie przeżyła ataku.

Dramat w Lubaczowie. Zięć miał siekierą zaatakować teściową! Kobieta nie żyje

„Potwierdzam, że dzisiaj w godzinach porannych w miejscowości Moszczanica doszło do zabójstwa straszej kobiety. Obecnie trwają czynności pod nadzorem prokuratury. Na chwilę obecną nie udzielamy więcej informacji” – powiedziała dla portalu „zlubaczowa.pl” pełniący obowiązki Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Policji Lubaczowie mł. asp. Anna Hanus-Witko.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Na ten moment nieznane są żadne inne szczegóły, ani okoliczności zdarzenia.

Po południu Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poinformowała, że w związku z morderstwem została zatrzymana jedna osoba.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!