Wypadek
Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie Facebook

Do tragicznego wypadku doszło w Dolicach w województwie zachodniopomorskim. Sportowe audi uderzyło w przydrożny dom, w wyniku czego kierowca poniósł śmierć na miejscu. Co najgorsze, na tablicy rejestracyjnej pojazdu widniał napis „Młoda para”.

Fatalny w skutkach incydent drogowy wydarzył się w niedzielny poranek. Służby ustaliły, że samochód z dwoma osobami w środku nagle wypadł z drogi, po czym uderzył w budynek mieszkalny przy ulicy Kolejowej w Dolicach w powiecie stargardzkim.

Na zdjęciach z wypadku dokładnie widać, że siła uderzenia była olbrzymia. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że przód i bok osobowego auta zostały zmiażdżone, natomiast dużą część ściany budynku mieszkalnego uległa zawaleniu.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, kierujące samochodem w wyniku poważnych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Osoba podróżująca na miejscu pasażera doznała obrażeń.

Jak zauważa „Gazeta Wyborcza”, auto, które uczestniczyło w wypadku, to wyjątkowe, zmodyfikowane audi. Na świecie jeździ takich jedynie dziesięć. Tylną tablicę rejestracyjną pojazdu przykrywał napis „Młoda para”. Nie wiadomo jednak, czyli jechali nim nowożeńcy.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!