Wsyp to do zmywarki zamiast tabletki
YouTube screen | Il Rifugio Perfetto

Wsyp to do zmywarki zamiast tabletki. Genialny pomysł, który przyda się każdemu posiadaczowi zmywarki. Sprawdź czy o tym wiedziałeś.

Zmywarka to niezwykle przydatny sprzęt w kuchni. Dzięki niej oszczędzamy zużycie wody. Ułatwia sprzątanie przez co możemy więcej czasu przeznaczyć na inne czynności. Wiele osoby używa tabletek do zmywarki, ale co gdy akurat się skończyły, a góra naczyń prosi się o kąpiel? Nic straconego! Możesz przygotować pewną miksturę, która zadziała podobnie jak tabletka. Sprawdź jak to zrobić.

Wsyp to do zmywarki zamiast tabletki. Genialny pomysł

Do słoiczka wsyp pół szklanki sody oczyszczonej, trochę pasty do zębów i płynu do naczyń, następnie dodaj odrobinę octu i wymieszaj. Gotową mieszankę wsyp w miejsce tabletki w zmywarce. Możesz umieścić także połowę cytryny we wnętrzu zmywarki – nadasz pięknego i świeżego zapachu naczyniom.

To genialny alternatywa, która sprawdzi się w najmniej spodziewanych sytuacjach. Niektórzy nie używają tabletek, tylko tej mieszanki, ponieważ dzięki temu można sporo zaoszczędzić na drogich detergentach.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę