Morderstwo
Fot. Murder_and_its_victims Facebook

Amerykańska policja przekazała, że 32-letnia Kouri Richins przygotowała swojemu mężowi drinka ze śmiertelną dawką fentanylu. Okazało się, że przed morderstwem dokonała szokującego przejrzenia sieci, co znaleziono w jej przeglądarce internetowej.

Jak informuje „New York Post”, Kouri Richins to matka trójki synów, na co dzień mieszkająca w stanie Utah. W marcu 2022 roku straciła męża, po czym napisała książkę dla dzieci o żałobie pt.: „Czy jesteś ze mną?”.

Policja dowiodła, że za śmiercią mężczyzny, który zmarł na skutek przedawkowania narkotyku, stoi właśnie 32-latka. Kobieta usłyszała już zarzuty. W toku śledztwa wykazano, że kobieta przeprowadziła badania w sieci w wyszukiwarce Google.

Jak się okazało, 32-latka wyszukiwała informacje między innymi na temat luksusowych więzień dla bogatych w Ameryce, a także tego „ile czasu potrzeba, aby towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło pieniądze z odszkodowania”.

Richins szukała w Internecie m.in: czy śledczy mogą zobaczyć usunięte wiadomości oraz czy policja ma prawo zmusić kogoś do poddania się testowi na wykrywaczu kłamstw. Interesowało ją też, czy da się zmienić przyczynę śmierci na akcie zgonu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę