Seryjny gwałciciel zatrzymany. Na ofiary polował m.in. na cmentarzy
fot. Pixabay

Mieszkańcy miasteczka mogą odetchnąć z ulgą. Seryjny gwałciciel, który terroryzował ich przez ok. rok, właśnie został schwytany. W ciągu dwunastu miesięcy mężczyzna dopuścił się licznych gwałtów na okolicznych mieszkańcach. Atakował m.in. na dyskotece i… cmentarzu. Jego ofiarami padały zarówno kobiety, jak i mężczyzna – w różnym wieku, najstarsza ofiara miała 70-lat. Potwór krzywdził do samego końca. W dniu zatrzymania zdążył zgwałcić jeszcze jedną kobietę, a drugą okradł.

Niemieckiej policji w końcu udało się uzyskać niezbędny materiał dowodowy, potrzebny do zatrzymania a następnie osądzenia 29-letniego Kamila A. – seryjnego gwałciciela i przestępcę, który przez ostatni rok terroryzował miasto Kassel. Mężczyzn urodził się w tym mieście, po raz pierwszy wchodząc w konflikt z prawem w wieku 12 lat. Od tego momentu było już tylko gorzej. A. był zatrzymywany i skazywany za rozboje, napady, kradzieże z bronią w ręku oraz przestępstwa seksualne. W ostatnim czasie upodobał sobie ten ostatni rodzaj zbrodni.

Mieszkańcy miasteczka mogą odetchnąć z ulgą. Aresztowano seryjnego gwałciciela, który terroryzował ich przez okrągły rok

Miasteczko Kassel zaczął terroryzować w lutym 2022 roku. Wówczas 29-latek zadzwonił do drzwi swojej sąsiadki, a następnie zgwałcił ją w jej mieszkaniu. W czerwcu 2022 roku mężczyzna powtórzył to samo w mieszkaniu innej kobiety. Do środka dostał się, wmawiając ofierze, że grozi mu niebezpieczeństwo i prosił ją o „schowanie” jej u siebie. Gdy kobieta wpuściła 29-latka do domu, została zgwałcona. Kolejnego nadużycia seksualnego dokonał wobec 70-letniej kobiety, której najpierw złamał nos, a potem – tak jak w poprzednich sytuacjach – zgwałcił ją w jej mieszkaniu.

Innym miejscem działania seryjnego gwałciciela były dyskoteki. Na jednej z nich 29-latek dopuścił się napaści seksualnej na innym mężczyźnie. Kamil A. miał zaciągnąć go do toalety i zmusić do „innej czynności seksualnej”, grożąc mu przy tym przemocą. Napastnik upodobał sobie także miejski cmentarz, jako miejsce swoich niecnych czynów. Jego ofiarą padła tam m.in. ciężarna kobieta.

Horror trwał aż do lutego 2023 roku, kiedy Kamil A. został zatrzymany. Jeszcze w dniu aresztowania mężczyzna zdążył okraść 80-letnią staruszkę, a potem zgwałcił na cmentarzu przypadkową 70-lakę.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę