Dramatyczne sceny podczas meczu Euro 2020. Są nowe informacje

euro 2020

Podczas trzeciego spotkania Euro 2020: Dania – Finlandia, które rozpoczęło się o godzinie 18:00 doszło do dramatycznego zdarzenia. Duńczyk Christian Eriksen pod koniec pierwszej połowy stracił przytomność. Ratownicy bardzo długo walczyli o życie piłkarza. Na szczęście resuscytacja się powiodła i zawodnik odzyskał przytomność. Prawdopodobnie był to atak serca. Stan Eriksena został ustabilizowany. Postanowiono wznowić mecz o godzinie 20:30.

– Duńscy zawodnicy płakali. Wszyscy wydawali się być głęboko wstrząśnięci sytuacją – podają lokalne media.

Na prośbę graczy obu drużyn, UEFA postanowiła wznowić mecz pomiędzy Danią i Finlandią dziś wieczorem o 20:30. Piłkarze rozegrają ostatnie cztery minuty pierwszej połowy, a potem nastąpi 5-minutowa przerwa, po której odbędzie się druga połowa.