Jaki prezent na 18 spełni ukryte marzenia solenizanta?

18-ste urodziny to ważne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Gdy jest już po nich i osiągamy upragnioną pełnoletność, okazuje się, że wcale dużo się nie zmieniło. Jednak odliczanie dni do tej daty ekscytuje niemal każdą młodą osobę, dla której wizja dorosłości jest swego rodzaju marzeniem. Zwykle nastolatkowie świętują to wydarzenie w huczny sposób, organizując swoją imprezę 18-stkową w klubie lub na sali, oczywiście zapraszając swoich znajomych i rodzinę, aby wspólnie bawić się i cieszyć tą chwilą.

Prezent na 18 urodziny

Jeśli wielkimi krokami zbliża się 18-stka bliskiej Ci osoby, trafiłeś w dobre miejsce, ponieważ to właśnie tutaj podzielimy się z Tobą inspiracjami prezentowymi na tę okazję. Pomógł nam w tym Prezentmarzeń, który, jak sama nazwa wskazuje, niewątpliwie specjalizuje się w dziedzinie spełniania marzeń i przygotował osobną kategorię w swojej ofercie z prezentami na 18 urodziny. Wszystkie vouchery znajdziecie pod tym linkiem: https://prezentmarzen.com/18tka/. Spośród nich wybraliśmy kilka, które naszym zdaniem są najciekawsze i mogą sprawić najwięcej radości przyszłemu dorosłemu. 

Niezapomniany prezent na 18 urodziny 

Wspólnie ze znajomymi ze szkoły wybieracie się na imprezę urodzinową Waszego kolegi lub koleżanki i jesteście w trakcie poszukiwań prezentu? Lecimy z pomocą! Dosłownie… Ponieważ na początek pragniemy podzielić się z Wami prawdziwym bestsellerem wśród atrakcji Prezentmarzeń. Jest to oczywiście skok ze spadochronem, najpopularniejszy prezent wybierany niezależnie od wieku obdarowanej osoby. Należy on do najbardziej ekstremalnych voucherów, ponieważ jest to skok w tandemie z 4000 metrów. Najpierw uczestnik swobodnie spada pokonując odległość 2500 metrów, następnie otwiera się czasza spadochronu i rozpoczyna szybowanie. Wiele osób, które doświadczyło tego niezwykłego doświadczenia, uważa, że była to jedna z najlepszych rzeczy w ich życiu. Dorosłość wymaga więcej odwagi niż skok ze spadochronem, ale od czegoś trzeba zacząć!

Co kupić na 18 urodziny?

Dla wielu osób ukończenie 18 roku życia to radość głównie z powodu wyczekiwanego prawa jazdy. Młodzi już przed urodzinami odbywają kurs, aby w dniu osiągnięcia pełnoletniości odebrać prawko i zacząć jeździć. Dla młodego fana motoryzacji idealnym prezentem będzie więc voucher na przejazd superautem. Eventy motoryzacyjne organizowane są w różnych lokalizacjach w całej Polsce w ustalonych wcześniej terminach. Podczas nich można przejechać się wybranym samochodem, a podczas zakupów w Prezentmarzeń macie wybór spośród takich aut jak: Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Chevrolet Camaro, Ford Mustang i wiele innych. Oprócz tego obdarowany zobaczy inne sportowe samochody, będzie mógł zrobić zdjęcia i zabrać ze sobą znajomych.

Śmieszny prezent na 18 urodziny

W imprezowy klimat 18 urodzin idealnie wpasuje się voucher na stworzenie własnego trunku. Solenizant będzie mógł skomponować unikalny trunek. Zestaw do stworzenia własnego alkoholu zawiera drewniane płatki w wybranym smaku, które następnie mają zostać zalane alkoholem w ozdobnej butelce. Można wybrać 1, 2 lub 3 butelki wypełnione płatkami whisky, rumu lub bourbona. Będzie to świetny upominek lub dodatek do większego prezentu. Prezent jest kreatywny i z pewnością przyniesie wiele uśmiechu, zarówno obdarowanemu, jak i jego znajomym, którzy skosztują trunku razem z nim.

Jaki prezent na 18 urodziny?

Jeśli poszukujesz prezentu dla dalszego znajomego i nie wiesz, co mogłoby mu przypaść do gustu, Prezentmarzeń przygotował się na takie rozwiązanie i nie zostawi Cię bez wyjścia. Stworzył zestawy prezentowe, które polegają na tym, że nie musisz decydować się na konkretny voucher, a jedynie na kategorię. O tym, z jakiej atrakcji skorzysta, zadecyduje sam obdarowany. Wybrać możesz spośród kategorii tematycznych takich jak: ekstremalnie, za kierownicą, relaks i uroda lub miastowych: Warszawa, Kraków, Poznań i inne. Problem nietrafionego prezentu znika, a na jego miejsce wchodzi pewność, że prezent spodoba się solenizantowi.

Podziel się: