Koszmarne odkrycie dzieci. W jeziorze zauważyły ciało mężczyzny

Wielkopolska: Nastolatka znaleziona nad jeziorem. Miała 5 promili alkoholu
fot. Pixabay

Do wstrząsającego odkrycia doszło na jeziorem Zaleskim w Złotowie w województwie wielkopolskim. Bawiące się przy brzegu dzieci dostrzegły, że w wodzie znajdują się zwłoki mężczyzny. Niewykluczone, że jest to finał długich poszukiwań.

REKLAMA

Do dramatu doszło w sobotnie popołudnie, kiedy to nad jeziorem Zaleskim bawiła się grupa dzieci. W pewnym momencie zauważyli w wodzie zwłoki mężczyzny. Na miejscu niezwłocznie pojawiła się policja, a także strażacy, którzy przystąpili do działania.

Zwłoki należały do zaginionego mężczyzny?

Z nieoficjalnych jak dotąd informacji wynika, że ciało mogło należeć go zaginionego w ubiegłym roku mieszkańca Złotowa. Nic więcej póki co nie wiadomo – służby nie podały bowiem do wiadomości publicznej dokładniejszych personaliów mężczyzny.

Informacja opublikowana w sieci przez portal zlotowskie.pl wywołała sporą dyskusję wśród internautów. Wielu z nich zwracało uwagę na dzieci, które dokonały przerażającego odkrycia. – Niech ktoś te dzieci otoczy opieką psychologiczną – podkreśla jedna z internautek pod postem na Facebooku.

REKLAMA

Przy okazji tego zdarzenia, policjanci ostrzegli wszystkich planujących udać się nad wodę w celu odpoczynku. Jako że powoli nadchodzi okres wakacyjny, takich przypadków niestety może być więcej. Mundurowi apelowali więc o bezpieczeństwo i rozsądne zachowanie.

Podziel się: