Kościół
Fot. Facebook | Spotted: Skarżysko-Kamienna

Podczas mszy świętej w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej w województwie świętokrzyskim zrobiono zdjęcie, które odbiło się w sieci szerokim echem. W trakcie nabożeństwa parafianie mogli oglądać baner reklamowy.

REKLAMA

8 stycznia w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej odbył się koncert na żywo z udziałem muzyków, którzy grali kolędy. Wydarzenie przyciągnęło do świątyni dużą liczbę wiernych.

O koncercie z pewnością nie byłoby tak głośno, gdyby nie dość zaskakujący fakt. Tuż obok ołtarza pojawił się bowiem baner reklamowy z logiem Lotto, co wywołało uzasadnione zdziwienie wśród internautów.

REKLAMA

Bardzo rzadko zdarza się, aby w polskich kościołach można było zaobserwować podobne banery reklamowe. Jak się okazuje, obecność logo Lotto nie była przypadkowa – sponsorem muzycznego wydarzenia był właśnie Totalizator Sportowy.

Internauci nie kryli swojego rozbawienia sytuacją, a pod zdjęciami z banerem w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu z nich twierdziło, że kościół nie jest najlepszym miejscem do tego typu reklam.

REKLAMA