Napad na bank w Polsce! Na Śląsku trwa policyjna obława

Policja poszukuje mężczyzny, który napadł na bank w Goczałkowicach-Zdroju
fot. Twitter | @Policja_KSP

W Polsce jak na Dzikim Zachodzie! W Goczałkowicach-Zdroju doszło dzisiaj do próby napadu na bank. W samo południe zamaskowany mężczyzna wszedł do placówki, a następnie zażądał pieniędzy od zszokowanych pracowników. Napastnik miał ze sobą przedmiot przypominający broń, którym groził personelowi banku. Trwa policyjna obława za przestępcą.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w czwartek, 29 lutego, w Goczałkowicach-Zdroju. Około godziny 12:00 do placówki banku zlokalizowanej w budynku urzędu gminy wszedł zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń. Zażądał pieniędzy, ale… po chwili opuścił bank – donosi polsatnews.pl.

Napad na bank w Goczałkowicach-Zdroju. Zamaskowany mężczyzna wkroczył do placówki, ale po chwili rozmyślił się i wyszedł

„Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz trwają działania mające na celu zatrzymanie sprawcy” – informuje Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie.

REKLAMA

Policjanci apelują o pomoc świadków zdarzenia w poszukiwaniu sprawcy próby napadu na bank w Goczałkowicach-Zdroju.

„Osoby, które przebywały w okolicy goczałkowickiego urzędu gminy około godziny 11.30-12.30 i posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy zdarzenia, proszone są o kontakt z mundurowymi z pszczyńskiej komendy osobiście lub telefonicznie pod numerem: 47 855 22 00 lub 112” – przekazała w cytowanym przez polsatnews.pl komunikacie pszczyńska policja.