Robił zdjęcia nagiej dziewczynce. Szuka go policja z Sopotu

Poszukiwany mężczyzna
Policja Sopot

Policja z Sopotu opublikowała wizerunek mężczyzny, który w jednej z pływalni w Trójmieście miał robić zdjęcia nagiej dziewczynce w szatni. Służby mają nadzieję, że dzięki temu uda się ustalić jego tożsamość.

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Sopocie przekazała, że pod nadzorem Prokuratury Rejonowej prowadzi postępowanie w sprawie „utrwalania wizerunku nagiej osoby małoletniej, używając w tym celu podstępu”. Opublikowano wizerunek mężczyzny, który jest sprawcą.

– Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z monitoringu lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z policjantami bądź prokuraturą – czytamy w policyjnym komunikacie.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w maju tego roku. W szatni na jednej z pływani mężczyzna miał fotografować przebierającą się dziewczynkę. Jak dotąd nie udało się znaleźć mężczyzny, dlatego podjęto decyzję o publikacji jego wizerunku.

– Informacje można przekazać osobiście, zgłaszając się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ulicy Armii Krajowej 112A lub innej najbliższej jednostki policji, a także mailowo, pisząc na adres: [email protected] – napisano w komunikacie.

REKLAMA

Podziel się: