REKLAMA

YouTube | NYPD Crime Stoppers

Pewna kobieta została zepchnięta ze schodów prowadzących do metra, następnie skradziono jej torebkę, a na domiar złego otrzymała ciosy młotkiem w twarz i głowę. Cały Nowy Jork poszukiwał sprawcy tego okropnego zdarzenia. Teraz został złapany.

REKLAMA

Nina Rotschield została zaatakowana na stacji metra w Queens w Nowym Jorku. Głównym celem agresora była kradzież torebki 57-latce, ale poza tym zepchnął ją jeszcze ze schodów i roztrzaskał jej czaszkę młotkiem. Kobieta trafiła do szpitala i wciąż nie odzyskała pełnej sprawności.

Policji udostępnili film na swoim profilu na Twitterze. Jest to nagranie z miejskiego monitoringu, na którym widać zdarzenie. Funkcjonariusze liczyli, że pomoże ono komuś rozpoznać bandytę i pomóc w jego schwytaniu.

REKLAMA

Fox News informuje, że policjantom udało się złapać i aresztować sprawcę. Okazał się nim być 57-letni William Blount. Jego ostatnim miejscem pobytu był dawny hotel, który podczas pandemii zaczął służyć jako schronisko dla bezdomnych.

Podczas śledztwa ukazano, że William Blount nie po raz pierwszy dopuścił się przestępstwa. 57-latek na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku czterokrotnie był aresztowany za rabunek, włamanie, kradzież i posiadanie narkotyków.

REKLAMA

REKLAMA