Złodziej
Fot. Chrzanowski112

Takie sytuacje, jak ta z Chrzanowa w województwie małopolskim nie zdarzają się codziennie. Kierownik jednej ze stacji paliw postanowił wskoczyć na maskę samochodu jednego z klientów, który wiózł go tak przez około kilometr.

Do niebezpiecznego incydentu doszło na stacji benzynowej przy ulicy Kroczymiech. Pewien klient zaatakował do kilku kanistrów paliwo o wartości 1500 zł, po czym postanowił odjechać. Kierownik placówki zauważył próbę kradzieży.

– Od razu zareagował i próbował udaremnić tę ucieczkę. Kierujący jednak nie posłuchał i najechał na kierownika. Mężczyzna wpadł na maskę i w ten sposób przejechał około kilometra – relacjonowała dla TVN24 Barbara Szczerba z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Pracownik stacji w pewnym momencie spadł z auta, natomiast złodziej jak gdyby nigdy nic odjechał. Poszkodowany na szczęście odniósł jedynie drobne obrażenia, które nie zagrażają jego życiu i zdrowiu.

Policja obecnie poszukuje sprawcy. Mundurowi prowadzą sprawę pod kątem przestępstwa ze względu na wartość zrabowanego paliwa. Za kradzież rozbójniczą nawet najbliższe 10 lat rabuś może spędzić za więziennymi kratami.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę