Według informacji przekazywanych przez włoskie media, Cristiano Ronaldo nie jest szczęśliwy w Turynie i już latem może zmienić barwy klubowe. Jego usługami zainteresowane są ponoć trzy inne kluby.

Głównym celem Portugalczyka na obecny sezon jest kolejny, szósty już w swojej karierze triumf w prestiżowej Lidze Mistrzów. Wiele wskazuje na to, że jeśli klubowi z Turyna w obecnej kampanii nie uda się ta sztuka, Ronaldo postanowi odejść i spróbować szczęścia w innym zespole. Takie informacje przekazał włoski dziennik ,,La Gazzetta dello Sport”, powołując się na źródła bliskie piłkarzowi.

Gazeta dodatkowo przekazała, że pomimo dobrego pierwszego sezonu, obecnie 34-latek nie odczuwa zbyt dużego szczęścia w Juventusie. Efektem tego może być jego nieuchronne odejście z Włoch po zakończeniu obecnej kampanii. Dziennik przekazał, że wśród klubów zainteresowanych jego usługami znajdują się Paris Saint-Germain, Bayern Monachium i.. Real Madryt, z którego odchodził właśnie do Turynu.

W obecnym sezonie Ronaldo nie jest już tak skuteczny, jak przed rokiem. Do tej pory rozegrał 14 meczów, w których strzelił sześć goli i zanotował dwie asysty. Jego kontrak z włoskim klubem jest ważny do 30 czerwca 2022 roku. Jeżeli zatem jakikolwiek inny klub chciałby go wykupić, musiałby liczyć się z tym, że będzie musiał wyłożyć mnóstwo pieniędzy.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę