REKLAMA

Danuta Holecka na razie nie straci pracy w TVP
fot. TVP

Media cały czas spekulują, jaki los czeka teraz najbardziej znanych pracowników Telewizji Polskiej. Wydaje się jasne, że po zmianie władzy – a tym samym władz TVP – dojdzie w mediach publicznych do zmian kadrowych. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej bez wątpienia jest Danuta Holecka. Przez ostatnie lata Holecka poprowadziła niezliczoną ilość wydań „Wiadomości” w TVP1. Co stanie się z nią teraz? Czy to ostatnie tygodnie jej pracy?

REKLAMA

Za rządów Prawa i Sprawiedliwości Danuta Holecka stała się jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. W TVP pracowała od lat 90., kiedy w 1993 roku wygrała konkurs, dzięki któremu zdobyła posadę w publicznej telewizji. Na początku Holecka relacjonowała z Sejmu, a potem z kraju i ze świata. Krok po kroku, jej kariera doprowadziła ją do studia Telewizji Polskiej. Od 2019 roku Danuta Holecka pełni funkcję szefowej najważniejszego serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej.

W związku z prawdopodobną zmianą władzy, spodziewane są również zmiany kadrowe w mediach, należących do państwa. Do tej pory spekulowano, że największa „śmietanka” Telewizji Polskiej zostanie wymieniona – w tym Holecka, która jest obecnie na szczytach hierarchii.

REKLAMA

Czy rzeczywiście tak się stanie? Stacja zdradziła, jaka będzie przyszłość Danuty Holeckiej!

Zmiana władzy oznacza „czystkę” w Telewizji Polskiej? Wiadomo, jaki los czeka Danutę Holecką!

Dziennikarze „Faktu” skontaktowali się z władzami Telewizji Polskiej, aby dowiedzieć się, jaki los czeka najważniejszych prezenterów, m.in. „Wiadomości”, po wyborach parlamentarnych, które odbyły się 15 października bieżącego roku – w tym m.in. Danutę Holecką.

REKLAMA

W odpowiedzi kierownictwo TVP zapowiedziało, że nie zamierza kończyć współpracy z dziennikarką!

„Spółka nie planuje zakończenia współpracy z redaktor Danutą Holecką” – usłyszeli dziennikarze „Faktu”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA