Napad na bank
Fot. Twitter | PikuśPOL

Pracownicy i klienci jednego z banków w Przemyślu na Podkarpaciu przeżyli chwile grozy. Jedna z pracownic została sterroryzowana przez 25-latkę, która miała ze sobą nóż. Do sieci trafiło nagranie z tego zdarzenia.

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w ostatni wtorek 6 grudnia około godziny 16:00 w banku PKO przy ulicy Mickiewicza w Przemyślu. Młoda kobieta wyposażona w nóż weszła do placówki i zażądała wydania pieniędzy, grożąc pracownikom śmiercią.

Jedna z pracownic w obawie o swoje życie przekazała jej worek z pieniędzmi, podczas gdy 25-latka cały czas trzymała ją za włosy. Na nagraniu widać, że niedługo później do akcji wkroczyła inna z pracownic banku.

– Proszę pani, co pani robi? — zapytała. – Rabuję bank – odpowiedziała sprawczyni. – Dlaczego? Przecież jest pani porządną kobietą, niech pani puści tę dziewczynę – kontynuowała pracownica banku.

Po chwili starsza klientka banku uderzyła 25-latkę kulą ortopedyczną, a następnie została ona obezwładniona przez pracowników. Sprawczynią była Ukrainka Zoja P. Została zatrzymana i niebawem usłyszy zarzuty dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę