REKLAMA

Wyrok
Fot. Twitter | The Mirror

Do głośnego skandalu doszło w angielskim Liverpoolu. 23-letni Joe Firby oddał się wraz ze swoją partnerką miłosnym uniesieniom w centrum miasta. Zarejestrowały ich miejskie kamery, a teraz zapadł wyrok w ich sprawie.

REKLAMA

1 sierpnia para, która poznała się na siłowni umówiła się na randkę. Dla 23-latka nie miało znaczenia, że jest w związku z inną kobietą. Podczas spotkania z Kelly Cousins świetnie się bawił – wybrankowie wypili sporo alkoholu.

Ich uniesienie było na tyle wyraźne, że w centrum Liverpoolu zaczęli oddawać się miłosnym uniesieniom. Ich igraszki zostały zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Film szybko stał się popularny w sieci. Dotarł on również do partnerki 23-latka, która dowiedziała się o zdradzie.

REKLAMA

Policja trafiła na nagranie i zajęła się sprawą. Służby uznały, że doszło do nieobyczajnych czynów w miejscu publicznym, dlatego rozpoczęli dochodzenie. Ostatecznie sprawa znalazła swój finał w sądzie.

Młody mężczyzna przyznał się do winy. Nie chciał jednak składać żądnych wyjaśnień. W środę 11 stycznia br. wymierzono mu wyrok 12 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu. Dodatkowo zobowiązano go do 120 godzin prac społecznych. Musiał też pokryć koszty sądowe.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA