REKLAMA

Cmentarz
fot. Pixabay

W toalecie znajdującej się na terenie cmentarza komunalnego w Szczecinku znaleziono zwłoki 37-letniego mężczyzny. To drugi podobny przypadek w przeciągu miesiąca – wcześniej ujawniono ciało 32-latka. W obu sytuacjach nie jest znana przyczyna zgonu.

REKLAMA

Jeden z mieszkańców Szczecinka w województwie zachodniopomorskim dokonał tego wstrząsającego odkrycia w środowy poranek. Chcąc odwiedzić groby bliskich, wszedł do toalety. W środku znajdowały się zwłoki 37-latka.

Starszy aspirant Anna Matys, rzeczniczka prasowa komendy policji w Szczecinku w rozmowie z „Super Expressem” przekazała, że zdarzenie miało miejsce po godzinie 10:00. – Zmarły to 37-letni mężczyzna bez stałego adresu zamieszkania. Na ciele mężczyzny nie znaleziono widocznych obrażeń zewnętrznych – przekazała rzeczniczka.

REKLAMA

Kolejny zgon w tej samej toalecie

Co najdziwniejsze, to kolejny tego typu przypadek w ostatnim czasie. Na początku stycznia bowiem w tym samym miejscu odnaleziono zwłoki martwego 32-latka, który również nie miał stałego adresu zamieszkania.

Przypadkowego, koszmarnego odkrycia dokonała przypadkowa kobieta. Na ciele denata nie znaleziono śladów świadczących o pobiciu czy udziale osób trzecich. Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, a w sprawie tajemniczego zgonu wszczęto dochodzenie.

REKLAMA

REKLAMA