piłka nożna
fot. Pixabay

Brazylijski piłkarz, znany jako „Hulk” będzie miał dziecko! Ktoś mógłby zapytać, co w tym szokującego? Otóż będzie miał dziecko z Camilą Angelo, a ona… ma z nim nieoczywiste powiązania rodzinne. I to ze strony jego byłej żony!

Historia pary jest bardzo nietypowa. „Hulk” – czyli Givanildo Vieira de Souza – to brazylijski piłkarz, który w 2007 roku stanął na ślubnym kobiercu z Iran Angelo de Souzą. Była to jego pierwsza żona – mieli wówczas odpowiednia po 21 i 19 lat. Jednak – jak powiedział sam piłkarz – związek ten nie miał prawa się udać, bo od początku nie było w nim miłości, a raczej chłodna kalkulacja i rozsądek.

Małżeństwo było niejako sprowokowane wczesnym zajściem w ciążę Iran. Hulk nie ukrywał, że była to wpadka, dlatego trzeba było podjąć honorową decyzję. Paradoksalnie niespodziewane przyjście na świat dziecko wzmocniło związek obojga ludzi. Później para doczekała się jeszcze dwójki kolejnych potomków. Związek widocznie – mimo tego – nie miał przyszłości, bo po 12 latach od ślubu Hulk rozwiódł się z Iran.

Życie małżeńskie piłkarza

Hulk sam mówił, że rozstanie było spowodowane jego poczynaniami. „Całe małżeństwo spędziłem na zdradzie. Żyła samotnie. Po prostu chciałem zmienić status” – jak cytuje Hulka portal „Mirror”. Piłkarz dodaje, że nic nie łączyła go ze swoją małżonką i całe swoje życie był poligamistą – nie stronił od kontaktów z innymi kobietami.

Już po rozwodzie Hulk zacieśnił kontakty z siostrzenicą swojej byłej żony – Camilą Angelo. Camila początkowo mówiła do Hulka wujku, ale okazuje się, że teraz będzie mówiła mężu – lub jakkolwiek inaczej – bo para zdążyła wziąć ślub w zeszłym roku. Sam związek rozpoczął się zaledwie 5 miesięcy po rozwodzie Hulka z jego ówczesną żoną. Teraz Hulk i jego nowa żona spodziewają się dziecka, co ogłosili wszem i wobec na portalu społecznościowym.

Hulk i Camila Angelo
fot. Instagram / Na zdjęciu: Hulk i Camila Angelo

„Z pełną wdzięcznością dla Boga chcę podzielić się z Wami nowiną, że po raz czwarty zostanę ojcem. Moje serce przepełnione jest szczęściem, mogę tylko dziękować Bogu. Już nie możemy się doczekać Twojego nadejścia, synku. Kochamy Cię bezwarunkowo. Przyjdź pełen zdrowia” – napisał Hulk w poście na Instagramie.

Internauci zareagowali z entuzjazmem.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę