Koszmarna kontuzja oka podczas gali UFC. Boli od samego patrzenia! [WIDEO]

Bardzo groźnie wyglądającej kontuzji oka nabawił się Justin Jaynes podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas. Jego obrażenia były tak duże, że sędzia był zmuszony przerwać jego walkę.

Ostatnia gala UFC była udana. W walce wieczoru Aleksandr Wałkow (33-8) nie dał najmniejszych szans Alistairowi Overeemowi (47-19). Cory Sandhagen z kolei kolanem zaatakował swojego rywala i wygrał walkę w ciągu zaledwie 28 sekund.

Nie mniej ciekawie było w pojedynku Devone’a Smitha (11-2) z Justinem Jaynesem (16-7). Pierwszy z nich wygrał bez większych problemów, ale nie nokaucie czy umiejętnym przyduszeniu rywala.

W pierwszej rundzie Smith obijał przeciwnika, zaś w drugiej męczył go również w parterze – opisuje walkę portal Sport.pl. W pewnym momencie sędzia był zmuszony przerwać walkę i wezwać lekarza do Jaynesa. Opuchlizna na jego oku była tak duża, że dalsza walka mogłaby spowodować jeszcze poważniejsze obrażenia.