Messi jest ,,kosmitą”. Ta akcja była niesamowita, nawet jak na niego! [WIDEO]

Wczoraj wieczorem reprezentacja Argentyny zremisowała w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w Tel Awiwie z Urugwajem 2:2. Ozdobą meczu była akcja Leo Messiego, który w pewnym momencie w fantastyczny sposób minął pięciu rywali.

Gwiazdor FC Barcelony w kolejnym spotkaniu swojej reprezentacji odgrywa kluczową rolę. Kilka dni temu Argentyna pokonała Brazylię 1:0 po bramce właśnie Messiego, zaś wczoraj wieczorem był on wyróżniającą się postacią w towarzyskim meczu przeciwko Urugwajowi.

Prawdziwy popis swoich umiejętności technicznych Argentyńczyk pokazał w 22. minucie. Wówczas w kapitalnym stylu minął on pięciu rywali i nawet pomimo faulu i agresywnych ataków, zdołał utrzymać się przy piłce. Akcja jednak nie zakończyła się bramką, a co więcej, to rywale wyszli na prowadzenie jako pierwsi. Do szatni Urugwaj prowadził 1:0 po bramce Edinsona Cavaniego.

Kolejne bramki padały w drugiej połowie. W 63. minucie Argentyna wyrównała po bramce Sergio Aguero, któremu asystował Messi. W 68. minucie Urugwaj ponownie prowadził, kiedy to pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Luis Suarez, ale w doliczonym czasie gry padła bramka na 2:2 autorstwa, jakby inaczej, Messiego, który skutecznie wykonał rzut karny.