Do niebezpiecznego zdarzenia doszło tuż po zakończeniu meczu w Lidze Mistrzów pomiędzy Juventusem i Bayerem Leverkusen. Jeden z natrętnych kibiców, chcąc zrobić sobie zdjęcie z Cristiano Ronaldo mocno nadszarpnął jego prywatną przestrzeń.

We wczorajszej ostatniej serii grupowych meczów w Lidze Mistrzów, Juventus dość pewnie pokonał na wyjeździe Bayer Leverkusen, przypieczętowując tym samym swój awans do 1/8 finału rozgrywek. Bramki dla włoskiego zespołu strzelali Cristiano Ronaldo i Gonzalo Higuain. Dzięki temu klub z Turynu zakończył zmagania na poziomie grupowym z pięcioma zwycięstwami i jednym remisem na koncie.

Po końcowym gwizdku meczu w Leverkusen doszło do kuriozalnej i nieco niebezpiecznej sytuacji. Na murawę wbiegł jeden z kibiców i skierował się w stronę portugalskiego gwiazdora, z którym chciał sobie zrobić zdjęcie. Kibic podbiegł do piłkarza od tyłu, kompletnie go zaskakując, po czym mocno pociągnął go za ramię. Ronaldo nie spodobała się taka reakcja, dając upust swojej złości.

W trakcie pomeczowego wywiadu, Cristiano Ronaldo krótko odniósł się do całej sytuacji. – Już czuję się dobrze. Byłem zdenerwowany, ale to minęło – powiedział.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę