Dziś wieczorem włoski Juventus zagra na wyjeździe z rosyjskim Lokomotiwem Moskwa. Wczoraj na Facebooku Cristiano Ronaldo umieścił zdjęcie z przygotowań do tego spotkania, którego bohaterem został polski bramkarz.

Mistrzowie Włoch aktualnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli grupy D Ligi Mistrzów. Nie dziwi zatem, że piłkarze Juventusu mają dobre humory przed dzisiejszym pojedynkiem w czwartej kolejce przeciwko Lokomotiwowi Moskwa. Dosadnie widać to na fotografii, którą Cristiano Ronaldo umieścił w mediach społecznościowych.

Portugalczyk pozuje na niej z Alexem Sandro i Danilo przy tunelu prowadzącym na terminal na lotnisku. Niespodziewanie na fotografii załapał się również Wojciech Szczęsny, pokazując swoje radosne nastawienie. Jego mina spotkała się z wieloma radosnymi komentarzami w sieci.

Reprezentant Polski jest w tym sezonie podstawowym bramkarzem Juventusu. Do tej pory rozegrał 10 meczów, w których wpuścił dziewięć goli i zanotował cztery czyste konta. W dzisiejszym starciu w Moskwie ma wybiec w pierwszym składzie.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę