Totalny zjazd Mario Balotellego. To koniec kariery kontrowersyjnego Włocha?!

 

REKLAMA

Mario Balotelli swego czasu uchodził za jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników w całej Europie. Włoski napastnik ma obecnie duży problem ze znalezieniem nowej drużyny. W tym momencie 30-latek pozostaje bez zatrudnienia i trenuje z czwartoligowym zespołem.

1 lipca umowa Balotellego z włoską Brescią dobiegła końca. Klub obecnie występujący w Serie B postanowił zakończyć współpracę z 30-latkiem. W tym momencie napastnik nie może liczyć na zatrudnienie w takich zespołach, jak Manchester City, Inter Mediolan, Nicea czy Marsylia, w których występował w poprzednich latach.

REKLAMA

Lokalny włoski dziennik „Bresciaoggi” poinformował, że Balotelli w ostatnich dniach był widziany na treningu drużyny Franciacorta, występującej na co dzień na czwartym poziomie rozgrywkowym. Media są jednak zgodne, że 30-latek jedynie chce w ten sposób utrzymać swoją formę w oczekiwaniu na zatrudnienie w poważniejszym klubie.

Latem Mario Balotelli był łączony z takimi drużynami, jak rumuński Cluj czy Bologna. Ostatecznie jednak do niczego takiego nie doszło, wskutek czego Włoch w dalszym ciągu pozostaje bez zatrudnienia.

REKLAMA