W salonach sieci Max Kuchnie trwa nowa promocja, dzięki której – decydując się na zakup urządzeń Kernau w zestawie – możemy liczyć na spore oszczędności, a niektóre z urządzeń zgarnąć nawet za złotówkę. Sprawdź, jak i gdzie można skorzystać z promocyjnej oferty.

Rabaty na zakup zestawów od Kernau

W studiach Max Kuchnie zakup promocyjnych zestawów marki Kernau premiowany jest zniżką na najtańsze z urządzeń. Komplety przygotowane zostały przez specjalistów AGD z Max Kuchnie w trzech wersjach: 5+1, 4+1, 3+1. Im większy zestaw, tym większy rabat. Kupując sprzęty Kernau w zestawie, zyskujemy pieniądze i czas, który musielibyśmy poświęcić na samodzielne skompletowanie kuchennych urządzeń. Promocyjne zestawy marki Kernau znajdziemy w każdym z ponad 300 salonów kuchni należących do sieci Max Kuchnie.

Kup taniej w zestawie: 5+1, 4+1 lub 3+1 – wysokość rabatów

W zależności od tego, na który promocyjny wariant się zdecydujemy, a więc z ilu urządzeń Kernau składać będzie się wybrany przez nas zestaw, możemy liczyć na różną wysokość przysługujących nam zniżek. Ile możemy zyskać w poszczególnych opcjach?

Komplety AGD Kernau 5+1

Przy zakupie 6-elementowego zestawu urządzeń Kernau zyskujemy najwięcej, bo za najtańszy z produktów płacimy jedynie złotówkę. Wydając 1 zł, możemy otrzymać chociażby kuchenkę mikrofalową do zabudowy czy granitowy zlewozmywak. Na wszystkie sprzęty kupione w zestawie przysługuje nam możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat.

Zestawy Kernau 4+1 w promocji

Zniżka w wysokości 70% na najtańszy sprzęt przysługuje nam przy zakupie zestawu Kernau składającego się z pięciu różnych urządzeń do kuchni. Bez względu na to, na który promocyjny komplet się zdecydujesz, zyskujesz też możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 5 lat.

Zniżki na zestawy AGD 3+1

Kupując 4 urządzenia marki Kernau, za najtańsze płacimy tylko połowę ceny. 50% rabatu możemy więc otrzymać na okap kominowy, okap pod zabudowę czy płytę gazową. Dodatkowa premia to udzielana bezpłatnie 5-letnia gwarancja.

Marka Kernau w studiach Max Kuchnie

Twórcy polskiej marki Kernau to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży AGD i RTV. To właśnie pozyskiwana przez nich przez te wszystkie lata wiedza pozwala im teraz wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i tworzyć urządzenia wydajne, funkcjonalne i trwałe. Na większość swoich produktów marka Kernau udziela 5-letniej gwarancji, a w przypadku zlewów granitowych ochrona wynosi aż 10 lat.

W Max Kuchnie kuchnię urządzasz kompleksowo

Cała Kuchnia w Jednym Miejscu to projekt marki Max Kuchnie, który zakłada umożliwienie klientom pełnego urządzenia kuchni w każdym z salonów należących do sieci. Dzieje się tak za sprawą współpracy z wykonawcami mebli, producentami elementów wykończeniowych czy dekoracyjnych, oświetlania, ale i większych i mniejszych akcesoriów kuchennych.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!