Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła tajemnice odchudzania. Odstawiła tylko 3 produkty

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Facebook / MalgorzataRozenek / Pixabay

Chyba każdy kiedyś próbował się odchudzać i bez wątpienia niemiło wspomina ten okres. Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się swoją sekretną metodą na zrzucenie kilku kilogramów. Metoda jest bardzo prosta, gdyż zakłada wykluczenie z diety tylko 3 produktów. Dowiedzmy się o jakie produkty chodzi.

Niełatwo jest wytrwać na diecie. Wiele wyrzeczeń, detoks i głodówki mogą być udręką dla niejednej osoby, która chciała schudnąć. Pomimo tego, znana gwiazda dopięła swego i bez wielkich wyrzeczeń oraz drastycznych strategii zrzuciła dodatkowe kilogramy. Prezenterka wyeliminowała z diety jedynie 3 popularne produkty i udowodniła, że mimo ciąży można bez trudu wrócić do formy i osiągnąć szczupłą figurę.

   

Jak wyglądała dieta Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Niektórzy uważają, że Małgorzata utratę masy ciała zawdzięcza restrykcyjnym dietom i kosztownym kuracjom, na które mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi. Idolka nie bierze tego do siebie i dementuje, że każdy może schudnąć dzięki prostej metodzie, którą sama stosuje.

Po pierwsze, Małgorzata Rozenek-Majdan wykluczyła ze swojego jadłospisu cukier. Chociaż glukoza to podstawowe paliwo dla mózgu, to w powszechnej żywności węglowodanów jest aż nadto. Zatem nie warto objadać się cukierkami albo pić słodkich napojów – w pieczywie, owocach czy mleku jest wystarczająca ilość cukrów.

   

Gwiazda zrezygnowała także z jedzenia mięsa. Poinformowała na swoim Instagramie, że potrawy z mięsa np. kotlety, są bardzo kuszące, ale w obecnych czasach mięso nie jest dobrej jakości. Zakwasza organizm i długo przebywa w jelitach. Jest dosyć kaloryczne i coraz częściej faszeruje się je hormonami i antybiotykami. Zdaniem Małgorzaty, mięso w zasadzie nie jest do niczego potrzebne.

Prezenterka dodała jeszcze:

Ostatnim produktem, który należy wyrzucić ze swojej diety, jest alkohol. Dziewczyny, nie da się dobrze wyglądać, jeżeli się pije alkohol. Nie wiem, jak to jest u mężczyzn, ale u kobiet alkohol jest maksymalnym dewastatorem urody i zdrowia. Z jednej strony powoduje obrzęki, które u kobiet są szczególnie widoczne, z drugiej dostarcza ogromnej ilości pustych kalorii.

Proces odchudzania Małgorzaty Rozenek-Majdan trwał pół roku, ale trzeba przyznać, że po tym czasie efekty tej kuracji są ogromne. Oprócz wyglądu kobieta poprawiła również swoją kondycję zdrowotną.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News