Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Facebook / MalgorzataRozenek / Pixabay

Chyba każdy kiedyś próbował się odchudzać i bez wątpienia niemiło wspomina ten okres. Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się swoją sekretną metodą na zrzucenie kilku kilogramów. Metoda jest bardzo prosta, gdyż zakłada wykluczenie z diety tylko 3 produktów. Dowiedzmy się o jakie produkty chodzi.

Niełatwo jest wytrwać na diecie. Wiele wyrzeczeń, detoks i głodówki mogą być udręką dla niejednej osoby, która chciała schudnąć. Pomimo tego, znana gwiazda dopięła swego i bez wielkich wyrzeczeń oraz drastycznych strategii zrzuciła dodatkowe kilogramy. Prezenterka wyeliminowała z diety jedynie 3 popularne produkty i udowodniła, że mimo ciąży można bez trudu wrócić do formy i osiągnąć szczupłą figurę.

Jak wyglądała dieta Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Niektórzy uważają, że Małgorzata utratę masy ciała zawdzięcza restrykcyjnym dietom i kosztownym kuracjom, na które mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi. Idolka nie bierze tego do siebie i dementuje, że każdy może schudnąć dzięki prostej metodzie, którą sama stosuje.

Po pierwsze, Małgorzata Rozenek-Majdan wykluczyła ze swojego jadłospisu cukier. Chociaż glukoza to podstawowe paliwo dla mózgu, to w powszechnej żywności węglowodanów jest aż nadto. Zatem nie warto objadać się cukierkami albo pić słodkich napojów – w pieczywie, owocach czy mleku jest wystarczająca ilość cukrów.

Gwiazda zrezygnowała także z jedzenia mięsa. Poinformowała na swoim Instagramie, że potrawy z mięsa np. kotlety, są bardzo kuszące, ale w obecnych czasach mięso nie jest dobrej jakości. Zakwasza organizm i długo przebywa w jelitach. Jest dosyć kaloryczne i coraz częściej faszeruje się je hormonami i antybiotykami. Zdaniem Małgorzaty, mięso w zasadzie nie jest do niczego potrzebne.

Prezenterka dodała jeszcze:

Ostatnim produktem, który należy wyrzucić ze swojej diety, jest alkohol. Dziewczyny, nie da się dobrze wyglądać, jeżeli się pije alkohol. Nie wiem, jak to jest u mężczyzn, ale u kobiet alkohol jest maksymalnym dewastatorem urody i zdrowia. Z jednej strony powoduje obrzęki, które u kobiet są szczególnie widoczne, z drugiej dostarcza ogromnej ilości pustych kalorii.

Proces odchudzania Małgorzaty Rozenek-Majdan trwał pół roku, ale trzeba przyznać, że po tym czasie efekty tej kuracji są ogromne. Oprócz wyglądu kobieta poprawiła również swoją kondycję zdrowotną.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę